Bülent Uran

Kişisel Gelişim Çalışmaları

Online Zayıflama Hakkında

Bilinçaltı Değişim Teknikleriyle

ONLİNE Zayıflama ProgramıEĞİTMEN; Dr. Bülent URAN

 

Online Zayıflama Programınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Zihnini temizlemeden bedeninizi temizleyemezsiniz.

Genellikle mevcut zayıflama programları az kalori alma ve aldığından fazla kalori harcama ilkesine dayanır.

Ancak bu tipte yaklaşımlar başarılı olsa bile etkisi kısa sürelidir. Sadece kalori hesabına dayalı zayıflama çabaları mislisiyle geri döner.

Halbuki insan dediğimiz varlık sadece bedenden ibaret değildir. İnsanın zihni vardır, ruhu vardır. Zihin ve ruhu göz önüne almayan programlar konu ne olursa olsun başarısızlığa mahkumdur.

Sağlıklı yaşam ancak zihin, ruh, beden dengesini sağlamakla mümkündür. Bu program bu dengeyi sağlamaya yönelik olarak hazırlanmıştır. 18 yıllık zihinsel iyileştirme teknikleriyle yaptığım deneyimimi 45 yıllık hekimlik mesleğimle birleştirerek bu programı hazırladım.

Bu program her ne kadar zayıflamayı hedeflese de katılanlar sadece zayıflamakla kalmayacaklar önemli bir değişimde yaşayacaklardır

Zihin duygu, düşünce ve bunların denetiminde kalmış davranışlarımızın toplamıdır. Bu üç öge bilinçaltının denetimindedir. Bilinçaltı programlanan, kalıplar üreten ve bunlarla canlıyı korumaya çalışan bir organizasyondur. Bilinçaltı aptal bir yapıdır. Aptal ama güçlüdür. İlişkiler kurarak programlanır.

Yemek yeme ile hayatta kalma arasında kurulan her türlü ilişki diyetle ya da egzersizle ortadan kaldırılamaz. Bilinçaltı sevgi ile yemek yeme arasında bağlantı kurar. Yemek yeme ile güvende olma arasında ilişki kurar. Yalnızlık ile tıkınmak arasında bir ilişki kurar.

Bu ilişkiler duygusal enerjiyle korunur. Bu mantıksız ve anlamsız ilişkileri fark etmeden ve fark ettikten sonra da gerekli teknikleri kullanarak bunları düzeltmeden kalıcı zayıflama mümkün değildir.

Birikmiş duygu bedenin enerji kanallarını tıkar. Titreştikçe acı olarak hissedilir. Nefes teknikleri, EFT ve mindfullnes meditasyon sıkışmış duyguları akıtmayı sağlamaktadır. Bilinçaltının acıları bastırmak için en kolay sarıldığı pansuman malzemesi yemek yemektir.

Yeni bir alışkanlık kazanmak için en uygun çalışma hipnozla ve kendi kendine telkin vermektir. Duyguların boşalması tek başına yeterli değildir. Bu nedenle hipnozla, telkinlerle yeni alışkanlıkların kazanması hedeflenmektedir. Bu alışkanlıklar arasında yavaş ve tadını çıkararak yemek, düzenli egzersiz alışkanlığı kazanmak, sağlıklı yiyecekler yemek ve belli zamanlarda yemek sayılabilir. 

4, 7, 14,18, 21,25,28 NİSAN, 02 MAYIS SAAT 20.00-22.00

Toplam 8 çalışma 16 saat… 

1. DERS: Zihin-Duygu-His-EFT

2. DERS: Yeme inançlarını temizlemek

3. DERS: Kızgınlık-Öfke ve yeme

4. DERS: Aralıklı açlık-Mindful yeme

5. DERS: Boşluk ve doyumsuzluk ve yeme

6. DERS. Değersizlik ve yeme

7. DERS: Sevgi, yalnızlık ve yeme

8. DERS: Yedirten duyguları temizlemek

EFT, meditasyon, oto-telkin