Bülent Uran

Kişisel Gelişim Çalışmaları

2023 Duygu Kampı

 

Bülent (URAN) GÖKTUĞ  Gül AY

MAVİ & YEŞİL KAMPLAR

Duygularla Yüzleşme Kampı

Önceki kampların görüntüleri için tıklayınız


Yer: Yeldeğirmeni - Kayaköy FethiyeSevgili Yol Arkadaşımız,

Fethiye’nin muhteşem Mavi-Yeşil’inin kalbinde gerçekleştirdiğimiz Duygularla Yüzleşme Kampımız için geri sayım başladı. Bu yıl, daha büyük bir heyecanla beklediğimiz kampımıza, yenilenmek, tazelenmek, gelişmek ve kendi gerçeğimizi keşfetmeye doğru ilerlediğimiz yepyeni bir yaşam yolculuğuna birlikte adım atmak için seni de bekliyoruz.

Yeni bir yaşam yolculuğu ve yepyeni yol arkadaşlarıyla bu yaz bambaşka bir yaz olacak!

Kampta neler yapıyoruz?

Sabah yürüyüşleriyle mis kokulu ormanların içinden geçip, koyun eşsiz doğasında yoga yapmak için mavinin ve yeşilin iç içe geçtiği kumsala varıyoruz.

Mavi-Yeşil Kamplarda yoga bir başkadır.

Sabah yoga pratiklerinde, Bülent Uran Göktuğ’un tıp doktorluğu, akupunktur uzmanlığı ve yoga eğitmenliği alanlarından sentezlediği AcuHypnoYoga ile yaşamınıza kalıcı iyileşmeyi taşıyabileceğiniz, yepyeni bir şifa aracına sahip oluyorsunuz.

 Akşam yoga pratiklerinde, Gül Muratoğlu'nun Feel&Heal temelli yaklaşımı, zihin-kalp açıklığıyla bütüncül şifaya davet ediyor.

Beş günlük kampta yaşadığı deneyimlerle, daha önce yoga pratiği denememiş birçok kampçımız, yogayı yaşamının ayrılmaz bir parçası olarak hala sürdürüyor.

Yoga bitiminde denize girmek, zihin ve bedenin farklı katmanlarda dengelenmesini ve şifalanmasını sağladığı için masmavi suların büyüleyici yumuşaklığına bırakıyoruz bedenlerimizi.

Deniz, doğa, EFT, regresyon, yoga, meditasyon, nefes çalışmaları, dans, kahkaha yogası, doğa sporları, eğitim, eğlence, sağlıklı beslenme, masaj ve yepyeni sıcacık dostluklarla yaşamımıza yeni renkler geliyor, var olan renkler güzelleşiyor.

Değişim ve tatil,

Eğlence ve eğitim,

Hareket ve huzur bir arada...

 Geleneksel hale gelen kamplarımız, dokuz yıldır yenilenerek sürüyor. Birlikte gelişiyor, değişiyor, dönüşüyor, büyüyoruz.

Zihinsel ve bedensel tüm katmanlarda şifalanmayı hedeflediğimiz bu kampta “Gerçek İyileşme”nin felsefesini, zihin modelini ve stratejilerini paylaşıyoruz.

Biliyoruz ki, çoğu sorunun ardında (fiziksel, duygusal ya da davranışsal) bilinçaltında birikmiş ve geçmişten kalmış duygular vardır. Birikmiş duygular enerji kanallarını tıkayan bir etki yaratır. Biriken bu duygular, fiziksel bedende “kötü bir his” olarak hissedilir. Çocukluğumuzdan itibaren duyguları yaşamak onaylanmaz. Aksine duyguları bastırmayı ve hisleri uyuşturmayı öğrenir, bu yönde programlanırız.

Esas sorun, bu duyguları yaşamaktan ve hisleri hissetmekten kaçmaktır. Bu kaçış otomatik bir programdır. Amacımız, bu yanlış işleyen programları değiştirmek ve duygularını özgürce hissedebilen “Gerçek İnsan” olmaktır.

Planlı bir çalışma ile yeniden hisseden insan -kısaca insan- olabiliriz. İnsan hisseden bir varlıktır. Hissetmekten kaçmak insanlığımızdan kaçmak demektir. Birikmiş duygular, hissetmeye izin verildikçe boşalmaya ve özgür kalmaya baslar. Bu özgürlük bedendeki enerji kanallarının yeniden çalışmasına ve iyileşmesine hizmet eder.
 
Terapist olanlar kampta, hem bol uygulama yapma şansı bulacaklar, hem de terapilerini güçlendirecek yeni uygulamalar öğrenecekler. Terapist olmayanlar ise bol bol terapi olma şansına sahip olacaklar.

 


5 günlük Mavi&Yeşil Kamp’ta neler var?
Duygu ve hislerin oluşum mekanizmaları

Duygu ve hislerin yaşamımızdaki önemi

Hislerin hapishanesi nedir?

Duyguları bastırmanın maliyeti nedir?

Bilinç-bilinçaltı dengesini nasıl kurabiliriz?

İlişki ve iletişim sorunlarında duyguların önemi

Hissetme meditasyonu ve duyguları harekete geçirici nefes çalışmaları

Hissederek gevşeme ve hissetme uygulamalarıyla tıkanmış enerji kanallarını titreştirme çalışmaları...

EFT (Emotional Freedom Technic) nasıl uygulanır?

İçimizdeki çocuğu duygusal sıkışıklıktan nasıl kurtarırız?

EFT ile duyguları hissetme çalışması nasıl yapılır?

Geçmişte birikmiş duyguları kışkırtmak ve boşaltmak nasıl yapılır?

Sıkışıklık yaratan kalıplar ve bunları boşaltma teknikleri...

Yoga, Nefes, meditasyon...

Değiştirici telkinler....

 

Ve bol bol uygulama.... 

---------------------------------

Tadına doyulmaz çalışmalar...

Sır Kuyusu

Feel & Heal Yoga

Kahkaha Yogası

Ateş Çemberi 

Meditasyon- Koşulsuz Alma-Verme

Meditasyon- Yeniden Sevgiyle Doğmak


Yer: Yeldeğirmeni Kayaköy Fethiye

. Ücret 3 kişilik odada 10250, 2 kişilik odada 11500 tl dir. 
(Ücrete Dahil Olanlar: Çalışma Programı, 3 kişilik odada konaklama, sabah kahvaltısı, Öğlen çorbası, Açık büfe akşam yemeği)


  

Eğitmenler: Bülent URAN GÖKTUĞ - Gül AY


Müracaat: uran.bulent@gmail.com
0532 345 15 46

watsap mesajı atabilirsiniz.