Bülent Uran

Kişisel Gelişim Çalışmaları

DEĞERSİZLİK İNANCINDAN ÖZGÜRLEŞMEK


Değersizlik İnancından Özgürleşmek

ONLINE ÇALIŞMA 7-25 TEMMUZ 2024
 20.30-22.00 ARASI


 

 TÜM SORUNLARIN TEMELİNDE DEĞERSİZLİK İNANCI YATAR. KİŞİLİK DEDİĞİMİZ YAPI DEĞERSİZZLİK İNANCINI GİZLEYEN YÖNTEMLERİN TOPLAMIDIR. EGO DEĞERSİZLİĞİ GİZLEMEYE ÇALIŞAN BİR YAPIDIR. İNSAN OLMAKLA BEN DEĞERİSİZİM İNANCININ ÇATIŞMASI BİRÇOK FİZİKSEL HASTALIK, RUHSAL SORUN VE OLUMSUZ ALIŞKANLIKLARIN ORTAYA ÇIKMASINA NEDEN OLUR. 


Dr. Bülent Uran'ın zihinsel değişim yaratan teknikleri kullanarak ulaştığı deneyimlerinden damıttığı bu kişisel gelişim programı içimizdeki insan tarafı yeniden bulma amacını taşımaktadır. 

EFT (Duygusal özgürlük teknikleri), İmajinasyon (zihinsel hayal oluşturma) ve Spiritüel telkinlerle  ile değersizilik inancından özgürleşme yollarını öğrenirken aynı zamanda değersizlik inancını yaratan bir çok inancı temizleme şansını bulacaksınız. 

Değersizlik inancından kurtulmak "ben değerliyim" bilgisinin de ötesinde, "Ben İnsanım" bilincine ulaşmaktır. 

Peki insan olmaktan neyi anlıyoruz? 

"İnsansam gücüm sınırlıdır. Gücümün gerçekten yeterli olmadığı durumlar olabilir ve bu benim güçsüz olduğum anlamına değil, insan olduğum anlamına gelir."
"Sosyal bir varlıksam hata yaparım. Hata yapmaya hakkım var. Hata yapmak benim değersiz ve işe yaramaz olduğumu göstermez" 
"İnsansam başkalarından yardım alabilirim. Güçlü görünmeye ihtiyacım yok"
"İnsansam istek ve arzularımı gerçekleştirebilirim."
"İnsansam yaşamımı kendim ve başkaları için anlamlı kılacak "bilinçli çaba"ları gösterebilirim."

      1..Ders Değersizlik inancı nedir? Nasıl Yerleşir?/Meditasyo
      2.. Ders 1. Grup Gizlenme 1 ve 2. Bölüm
      3..Ders 1. Grup Gizlenme 3. Bölüm / 2. Grup 1 Bölüm
      4..Ders 2. Grup Gizlenme 2. Ve 3. Bölüm
      5.. Ders 3. Grup Gizlenme 1. Ve 2. Bölüm
      6..Ders 3. Grup Gizlenme 3. Bölüm / MeditasyonUYARI:

Bülent Uran Kişisel Gelişim etkinlikleri, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca kişisel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bireyler olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.