Bülent Uran

Kişisel Gelişim Çalışmaları

MATRİKS REIMPRINTING

 

EFT ile matrix reimprinting sistemi

 “Geçmişini yeniden yaz, geleceğini değiştir”

İşlenen konular 

 

 • Matrix, beden ve zihin
 • Stres travma ve hastalık
 • EFT ve Matriks
 • Tekniğin temelleri
 • Matrix sahne tekniği
 • Matriks anı tekniği
 • Yaşam değiştirme protokolü
 • İlişkileri dönüştürme protokolü

 

- Katılımcılarla bol pratik uygulama yapılacaktır... 

 Matriks Reimprinting yeni bir Meridyen dokunuş tekniğidir. Duygusal, fiziksel sorunların iyileşmesinde etkili olmaktadır.  


Ayrıca hayalleri gerçekleştirmek ve hedeflere ulaşmak amacıyla da kullanılmaktadır.

Son yılların popular kendine yardım tekniklerinden olan EFT (emotional freedom technique= duyguları özgürleştirme tekniği) nin farklı bir şekilde uygulanmasıdır.

 

Öncülleri gibi Matriks Reimprinting de geleneksel Çin tıbbının meridyen sistemini kullanır. Bu meridyenler binlerce yıldır akupunktur tedavisinde kullanılmaktadır.

EFTnin bir çok fiziksel ve duygusal sorunu çözmesiyle ilgili etkileyici bir geçmişi vardır. Klasik EFT’de üzerinde çalışmak istediğimiz konuyu önce özel bir şekilde söze dökeriz. Bu sözleri ifade ederken parmak uçlarıyla bedendeki özel noktalara vuruşlar yaparız. Bu vuruşlarla beden enerji sistemindeki stres ve travmayı boşaltmış oluruz. EFT ile elde edilen sonuçlar kişiye özgü olmakla birlikte sonuç alan kişiler tarafından “inanılmaz” olarak nitelenir.

Bir çok kişi kendi sorunlarında klasik batı tıbbının açıklayamayacağı sonuçları elde etmiştir.  

 

 O halde bu uygulaması yerleşmiş ve sonuçları test edilmiş teknikten Matriks Reimprinting’in ne farkı var?

Bir yandan EFT nin etkinliğini taşırken bir taraftan da  önemli farklılıklar içerir. Klasik EFT de meridyen noktalarına vuruşlar yapılarak geçmiş bir olayın travmatik etkisi ortadan kaldırılmaya çalışılır. Çalışma etkin olmuşsa artık bu kötü olaylar duygusal bir etki yaratmaz. Bu duruma gelmek çok önemlidir. Çünkü olumsuz duygular strese ve hastalıklara yol açar.

Matriks Reimprinting’de anı değiştirilir. Önce geçmiş bir anıya gidersiniz. Ne istediğinizi söylersiniz, ne yapmak istediğinizi yaparsınız. Bu amaçla yeni kaynaklardan yararlanırsınız. Bu anıdaki sahneleri istediğiniz gibi değiştirirsiniz.

 

Matriks Reimprinting de bu sahneler beden alanında resimler ya da hologramlar şeklinde tutulduğu kabul edilir. Onları değiştirene kadar bilinçaltı düzeyde onlarla aynı frekansta titreşmeye devam edersiniz. Bu olumsuz uyuşum kişinin sağlığını ve çekim gücünü etkiler.

Sahneleri değiştirmek fiziksel ve duygusal iyileşme yaratır.

Kişi daha pozitif deneyimleri yaşamına çeker.  Aynı anda meridyen noktalarına vuruş yapılması bu işlemi hızlandırır.

Bu işlem olmuş bir olayı inkar etmekten çok farklıdır. Kuantum fizik süreçlerine göre her insan bir çok geçmiş ve gelecek olasılıklarına sahiptir. Bir taraftan travmatik olasılıktaki stres ve duyguyu boşaltırken bir taraftan da çok daha pozitif ve verimli bir olasılıkla titreşime geçeriz.

Matriks Reimprinting bir çok olumsuz durum için protokollere sahiptir. Bunlar arasında 

 • Bağımlılıklar
 • Fobiler
 • Allerjiler
 • Olumsuz öz inançlar
 • Doğum travmaları
 • İlişki sorunları gelmektedir.

 

 Matrix Reimprintingi diğer iyileşme teknikleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin yaşam koçluğu, hipnoterapi, danışmanlık, psikoterapi, her türlü beden çalışması ve enerji çalışması ile birlikte kullanılabilir.

Bu tekniği uygulamak için terapist olmakk gerekmiyor. Kişiler tekniği öğrendikten sonra kendi kendilerine uygulayabilirler.


Eğitmen:

Dr. BÜLENT URAN

 

UYARI:

Bülent Uran Kisisel Gelisim Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danısmanlık hizmetleri yalnızca kisisel gelisim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bireyler olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danısmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı tasımaz.