Yaz Kamp geri bildirim

Değerli regresyon kampı katılımcımız,

Daha önce sizin de katıldığınız Regresyon kampı çalışmalarımız her yıl gelişerek sürmeye devam ediyor.

 
Hem daha sonraki kamplarımızda yapacağımız çalışmalara, hem de daha bu tarz çalışmalara yapmamış ve kamplarımıza katılmayı düşünen diğer dostlarımıza ışık tutması için aşağıdaki sorularımıza cevaben geri bildirimlerinizi yollamanız çok değerli olacaktır. Ayıracağınız zaman için şimdiden teşekkür ederim.

1- Kampa gelirken belli sorunlarınız, cevap bulmak istediğiniz sorularınız ve beklentileriniz nelerdi?

Kampa gelirken öncelikle yaptığım işe (yaşam koçluğu) destek olucak yeni bilgileri edinmek ve EFT, REGRESYON tekniklerini danışanlarıma uygulamaktı amacım. Bülent Hocam'ın Geçmişin hipnozunu bozmak kitabından çok etkilenmiş, pek çok şeyi fark etmiştim. Ama öğrenmenin yanı sıra kendimle ilgili fark ettiğim inanç kalıpları vardı, bunlardan özgürleşmem de, görmezden geldiğim duygularımın enerjisni boşaltarak rahatlamamda kamp çok faydalı oldu.

2- Kamp sizin için nasıl bir süreç oldu?

maksimum verim aldığım, güzel insanlarla tanıştığım, 3 farklı kamp geçirdim. Bülent Hocamın eğitmen kimliğindeki 0 ego ve sabır her zaman örnek almak istediğim durum oldu. 

3- Kamp sonunda ve sonrasında sizin için nelerin değiştiğini gözlemlediniz?

o kadar çok değişim oldu ki... Hayatımda bu neden hep oluyor dediğim durumlara cevaplar bulmak rahatlattı. Farkında olduğum ve olmadığım pek çok duygunun serbest kalması beni daha sakin, dingin ve huzurlu bir insan haline getirdi. 

4- Bundan sonra yapılabilecek, katılmak isteyeceğiniz başka kamp/eğitim konularıyla ilgili önerileriniz nelerdir? (örnek; çocuklu ailelere yönelik, fobiler, zayıflama, ergenler, aile içi ilişkiler, çiftler vb..)

Bence kamp katılımcılarınn ihtiyacına göre o kadar güzel bir akış içerisinde oluyor ki akışa karışmak istemem. Olması gerekn en mükemmel haliyle oluyor zaten :) 

5- Yeni bir katılımcıya kamp deneyiminizi bir cümleyle nasıl özetlersiniz?

değişim=gelişim için bülent uran ile "Ben zamanı" yarat :) 

Hande AKINMerhaba hocam
Kendimizi bulma yolunda önemli bir köşe taşı olan kamp çalışmaları tek kelime ile inanılmazdı.Verimliydi.Öğreticiydi.Bana göre hem kendine çalışmak hemde başkaları ile çalışırken tecrübelenmek iki ayrı kavram gibi geliyor.Kamp sonlarına gelindiğinde özellikle belirli konularda yol aldığının farkına varmak çok güzel.
Bundan sonrası için terapistlik yapanlar arasında bir kamp olabilir.Hem kendimizi desteklediğimiz hemde deneyimlerin paylaşıldığı güzel bir gelişme ortamı olabilir.
Yeni bir katılımcı için tek cümle 'farketmeden taşıdığınız yüklerden kurtulma yolculuğunda önemli bir fırsat' diyebilirim.
Yaşamımıza ve bana kattıklarınız için teşekkür ederim.Bir arada olmayı özledim.En kısa sürede görüşmek üzere.Sevgiler. 

Erol SAYGI