REGRESYON UYGULAMASI

ARINMA KAMPI

Bülent Uran (Göktuğ) - Gül Muratoğlu - Sergen Sucu

ÜÇÜ BİARADA

Zihinsel, Bedensel ve Ruhsal Arınma Kampı

 

“Gerçek İyileşme” zihinsel, bedensel ve ruhsal katmanların bir arada ele alınmasıyla mümkün olabilir. 8 günlük bu kampta, kendi özümüze doğru içsel bir yolculuğa çıkıyor hem duygusal hem bedensel olarak içsel iyileşme kapasitemizi yeniden canlandırıyoruz. Göcek’in muhteşem doğasında paylaşacağımız bu eşsiz sekiz günde, yaşamın özlemini çektiğimiz armonisi, ritmi ve melodisiyle birlikte sevgi ve şefkatle buluşacağız.

Hayatın artan temposuna ayak uydurabilmek için her geçen gün daha çok çalışmak daha çok koşturmak zorunda kalıyoruz. Bu yoğunluk içinde değişik düzeylerde duygusal sıkışıklıklar yaşıyoruz. Kendimizi iyi hissedebilmek için çoğu zaman, ne yediğimizin farkında olmadan hem hızlı hem daha çok yemek yiyoruz.

Yanlış beslenme şekli ve ritmi, tek düze ve yoğun hayvansal ürün tüketimiyle birlikte zihinsel, bedensel ve ruhsal toksifikasyonlara maruz kalıyoruz. Sekiz günlük kamp deneyimiyle, bu toksisiteleri temizlemeye başlayacak, eğlenceli atölyelerde öğrendiğimiz bilgilerle, günlük yaşamda da bu arınmayı sürdürmeye devam edeceğiz. Yanlış öğrenmelerle kodlandığımız kısır döngülerden çıkmayı ve evrensel gerçeklerin akışında yaşamanın ne demek olduğunu birlikte deneyimleyeceğiz.

Kamp boyunca hayvansal gıdalardan uzak, sağlıklı ve alkali besleniyoruz. Sabahın erken saatlerinde meditasyon ve yoga ile güne başlıyor, tıbbi-aromatik bitkileri topladığımız sabah yürüyüşlerimizde doğa-anayla farklı bir düzeyde yeniden kucaklaşıyoruz.

Her biri birbirinden keyifli aromaterapi, regresyon, ses terapisi etkinlikleri ile şifalanıyoruz. Eğlenceli atölyelerde, yepyeni bilgilerle tanışıyoruz. Öğrendiklerimizi günlük yaşamımıza taşıyarak, ruhsal bedensel ve zihinsel detoksifikayonumuzu kalıcı olarak sürdürebilme becerisi edinmek, hepimizi heyecanlandırıyor.

Dinlenmeyi, öğrenmeyi, gülmeyi, düşünmeyi ve hepsinden önemlisi hissetmeyi keyifle deneyimleyeceğimiz ruhsal, zihinsel ve bedensel arınma kampımızda hep birlikte yepyeni bir yolculuğa çıkacağız. Sümer, Babil, Akad ve Helenistik dönemlerin kadim tıbbi bilgileriyle hazırladığımız kampta yaşayacağımız benzersiz deneyimler, hepimizi şifalandıracak.

Kimler katılabilir;

Kampa 18 yaş üstü bedensel, zihinsel ve ruhsal arınma yaşamak isteyen herkes katılabilir. Başvuru yapıldıktan sonra tıbbi öykü alınacak, grup çalışmalarının yanı sıra bireye özgü ayrı bir çalışma planı hazırlanacaktır. 

Gelirken Yanınıza Almanız Gerekenler;

Kronik bir hastalığınız varsa mutlaka rutin kullandığınız ilaçları yanınızda getiriniz.

Yürüyüşler için yürüyüş ayakkabısı ve rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler,

Denize girmek için araç gereçleriniz,

Yoga matları ve ince bir çarşaf,

Çakmak, kamp çakısı, bitki toplamak için bez torba


KAMP PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yer: BUCAK OTEL İNLİCE-GÖCEK

ücret: 3850(Ücrete Dahil Olanlar: Çalışma Programı, konaklama, sabah kahvaltısı, 1 öğün tabldot yemek)

Tek kişilik odamız yoktur. Talep edilmemesi rica olunur.  

ÖN ÖDEME 1000 TL
Hesap No: 

GARANTİ FETHİYE
065-6696966 (Bülent Uran)
IBAN TR28 0006 2000 0650 0006 6969 66

 


  

Eğitmen: Bülent URAN GÖKTUĞ - Gül MURATOĞLU - Sergen SUCU


KAYIT WHATSAPP

0532 345 15 46 - 0544 296 97 54