Bülent Uran

Kişisel Gelişim Çalışmaları

7-PATH OTO-HİPNOZ


 7 PATH Oto-Hipnoz, kişisel gelişim ve değişim sağlamak amacıyla oluşturulmuş, bir tekniktir. Sağlıklı, mutlu, doyumlu, başarılı bir yaşam için, yapmak istediğiniz değişimler konusunda bilinçaltı engelleri, ortadan kaldırmaya yönelik basamakları içerir. 

Bilinçaltı engeller nelerdir?

Geçmişten bu güne kadar, biz farkında bile olmadan bilinçaltımıza yüklenen sınırlayıcı inançlardır. Bu inançlara, bilinçaltı programlar diyebiliriz. Programlar, birçok deneyimle pekişir ve gittikçe daha güçlü işlemeye devam eder.

7 PATH Oto Hipnoz sistemi, yaşamınız boyunca edindiğiniz sınırlayıcı inançları, eski bilinçaltı programları değiştirmenizde size yardımcı olmayı, bir anlamda değişimin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlayan bir yoldur. 

7 Path Oto Hipnoz, bilinen klasik hipnozun ötesine bir sistemdir. Birçok bireysel gelişim çalışmasının, (Meditasyon, NLP, Hipnoz, Regresyon, Farkındalık, Olumlama, İmajinasyon gibi) kendine özgü fikir ve uygulamalarından etkilenerek geliştirilmiş bir sistemdir. 

Tamamen bedende birikmiş duyguları farketme, hissetme ve boşaltma yönünde yapacağınız bir oto hipnoz çalışmasıdır.

Bu sistemi öğrendikten sonra etkisini görmek için, her gün kendi kendinize uygulamalısınız. 


UYARI:

Bülent Uran Kişisel Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca kişisel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bireyler olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.