Bülent Uran

Kişisel Gelişim Çalışmaları

Derin Duyguları Temizlemek


DERİN DUYGU TEMİZLİĞİ

Bilinçaltı Değişim Teknikleriyle
Bilinçaltında sıkışmış olan Doğum Travmalarını temizlemek

Doğum olayı güçlü duygu biriktirir. Duygular anneden ve çevreden güçlü bir şekilde bebeğe akar. 
Duygularla beraber bendende güçlü sıkışma hisleri vardır. Baş sıkışır. Beden sıkışır. Tüm bedene baskın vardır.  Bu duyguların hiç biri boşalamaz ve kişiyi tüm yaşamı boyunca değişik şekillerde rahatsız eder. Birikmiş doğum travmalarına bağlı yaşanan semptomlar ve durumlar şunlardır.

- Sıkışmışlık duygusu
-Değişik baş ağrıları
- Nefes alamama sorunları
-Panik atak
-Ölüm korkusu
-Başkalarına zarar verme korkusu
- Aşırı bağımlılık
-Atalet

Bu çalışma ile kendi doğumunuzdan kalmış olan travmatik izleri temizleme şansına ulaşacaksınız.
Çalışmanın 1. gününde doğum anlarıyla lgili duyguların kışkırtılması,  ve titreşen duyguların EFT  ile temizlenmesini kapsamaktadır. Doğumun değişik anlarından sıkışmış kalmış olan bu duyguların titreştirilmesinde movie yoga (doğumun değişik safhalarını metaforik olarak temsil eden film kliplerini bedene odaklı olarak izleme) tekniğinden yararlanılmaktadır. 


BİLİNÇÖTESİ DERİN DUYGU ÇALIŞMASI

BilinçÖtesi derin duygu çalışması derin duyguları açığa çıkaran yoğun bir trans çalışmasıdır.  Değişik fiziksel ve ruhsal sorunların iyileşmesine katkı amaçlı yararlı sonuçlar veren enerji beden temelli bir çalışmadır.

Yoğun müzik eşliğinde hızlı ve sürekli nefes alınarak derin bir trans ortamı yaratılır. Uygulayıcı her dönemde motivatif telkinlerle çalışmaya destek olur.

Bu derin trans ortamında enerji bedeninde değişik boyutlardan sıkışmış duygular harekete geçer ve boşalır. Boşalmalar değişik şekillerde olabilir. Bağırma, beden hareketleri, regresyon, ve evrensel boyutlarla buluşma gibi…

Uygulayıcılar bu duyguların boşalmasında gereken yerlerde katılımcılara yardımcı olur. 

Katılımcıların belli bir spiritüel anlayışa ulaşmış olması, regresyon, EFT ve benzeri enerji temelli çalışmalarla tanışmış ve deneyimlemiş olması, duygularıyla yüzleşebilecek bir olgunluğa ulaşmış olması çalışmadan daha iyi verimin alınmasını sağlayacaktır.

İlk kez böyle bir alana adım atacaklar için bu derin çalışma uygun olmayabilir. 

Yolculuğa çıkan 1 saat kadar nefes alarak ve motivatif telkinlerle derin bir transa ulaşır. İkinci safhada duygular açığa çıkmaya ve boşalmaya başlar. Bu bölümde yaklaşık 1 saat kadar sürer. Daha sonra gevşeme ve derin keşifler safhasına geçilir. Bu safha rezolüsyon, af, bir olma gibi spiritüel anlayışların yaşandığı son derece keyifli ve meditatif bir dönemdir. 1 saat kadar süren bu dönemden sonra çalışma biter.


Eğitmen ve Kolaylaştırıcılar;

Dr. Bülent Uran, Psk Dnş Gül Muratoğlu