Derin Duyguları Temizlemek


DERİN DUYGU TEMİZLİĞİ
2 GÜNLÜK ÇALIŞMA - 600 TL

1. GÜN: DOĞUM TRAVMALARINI TİTREŞTİRME
2. GÜN BİLİNÇÖTESİ DERİN DUYGU ÇALIŞMASI 

Bilinçaltı Değişim Teknikleriyle
Bilinçaltında sıkışmış olan Doğum Travmalarını temizlemek

Doğum olayı güçlü duygu biriktirir. Duygular anneden ve çevreden güçlü bir şekilde bebeğe akar. 
Duygularla beraber bendende güçlü sıkışma hisleri vardır. Baş sıkışır. Beden sıkışır. Tüm bedene baskın vardır.  Bu duyguların hiç biri boşalamaz ve kişiyi tüm yaşamı boyunca değişik şekillerde rahatsız eder. Birikmiş doğum travmalarına bağlı yaşanan semptomlar ve durumlar şunlardır.

- Sıkışmışlık duygusu
-Değişik baş ağrıları
- Nefes alamama sorunları
-Panik atak
-Ölüm korkusu
-Başkalarına zarar verme korkusu
- Aşırı bağımlılık
-Atalet

Bu çalışma ile kendi doğumunuzdan kalmış oolan travmatik izleri temizleme şansına ulaşacaksınız. Çalışma doğum anlarıyla lgili duyguların kışkırtılması, doğum olayının hipnotik olarak yaşanması, doğum sırasında oluşan duyguların imajinatif EFT (Matrix EFT) ile temizlenmesi

PROGRAM
1. GÜN CUMARTESİ

09.30-10.00 Tanışma, kayıt
10 -11.30 Derin duyguları anlamak
ARA
12.00-
13.00 Doğum zon 1 çalışması
ARA
14.30-16.00 Doğum Zon 2 ve 3 çalışması
ARA
16.30-17.30 Bilinçötesi Derin Duygu çalışması nasıl yapılır?

17.30-18.00 EŞLEŞME

2. GÜN PAZAR
9.30 - 12.30 1. GRUBUN DERİN DUYGU ÇALIŞMASI
ARA
14.00 - 17.00 2. GRUBUN DERİN DUYGU ÇALIŞMASI
17.00 - 18.00 GERİ BİLDİRİMLER

BİLİNÇÖTESİ DERİN DUYGU ÇALIŞMASI

BilinçÖtesi derin duygu çalışması derin duyguları açığa çıkaran yoğun bir trans çalışmasıdır.  Değişik fiziksel ve ruhsal sorunların iyileşmesine katkı amaçlı yararlı sonuçlar veren enerji beden temelli bir çalışmadır. Yoğun müzik eşliğinde hızlı ve sürekli nefes alınarak derin bir trans ortamı yaratılır. Uygulayıcı her dönemde meditatif telkinlerle çalışmaya destek olur. Bu derin trans ortamında enerji bedeninde değişik boyutlardan sıkışmış duygular harekete geçer ve boşalır. Boşalmalar değişik şekillerde olabilir. Bağırma, beden hareketleri, regresyon, ve evrensel boyutlarla buluşma gibi…

Katılımcıların belli bir spiritüel anlayışa ulaşmış olması, regresyon, EFT ve benzeri enerji temelli çalışmalarla tanışmış ve deneyimlemiş olması, duygularıyla yüzleşebilecek bir olgunluğa ulaşmış olması çalışmadan maksimum verimin alınmasını sağlayacaktır.

İlk kez böyle bir alana adım atacaklar için bu derin çalışma uygun olmayabilir. 

Yolculuğa çıkan 1 saat kadar nefes alarak ve meditatif telkinlerle derin bir transa ulaşır. İkinci safhada duygular açığa çıkmaya ve boşalmaya başlar. Bu bölümde yaklaşık 1 saat kadar sürer. Daha sonra gevşeme ve derin keşifler safhasına geçilir. Bu safha rezolüsyon, af, bir olma gibi spiritüel anlayışların yaşandığı son derece keyifli ve meditatif bir dönemdir. 1 saat kadar süren bu dönemden sonra çalışma biter.


Eğitmen VE Kolaylaştırıcı; Dr. Bülent Uran