DİLSEL KALIPLARDAN ÖZGÜRLEŞMEK

Kullandığımız kelimelerin, sembollerin, fikirlerin yaşamımızda ve duygularımız üzerinde etkileri vardır. Bu çalışmada etkili iletişim modelini bulacaksınız. Bu modeli etkin bir şekilde kullanarak kendinizin ve başkalarının gerçeklerini nasıl değiştireceğimizi uygulamalı olarak öğreneceksiniz. 

Kullandığımız dil zihnimizin sınırlarını yansıtmaktadır.

Dilimizi kullanma şekli bizi hipnoza da sokar, hipnozdan da çıkarır. 

Bu çalışmanın amacı hipnozlarımızı yaratan dil kalıplarını fark etmek ve bu kalıplardan kurtulmak için yapılacak çalışmaları öğrenmektir.

Kullandığımız zihin beden sistemini nasıl etkilediğini öğrenin. 

Dilimizle sinir ve bağışıklık sistemimizde sihirli değişimler yaratmanın sırlarını öğrenin. Dış dünyada zihnimizdeki haritaları sihirli kelimelerle ve fikirlerle etkin bir şeklide kullanmayı öğrenin. 

 

Çalışmanın içeriği 

- NLP dil modeli nedir?

- Meta dil modeli nedir?

- Zihin dünyamızı fakirleştiren dil kalıpları nelerdir?

- Bu kalıpları nasıl fark ederiz ve nasıl düzeltiriz? Yaşam dünyamızı dil kalıplarımızı değiştirerek nasıl zenginleştirebiliriz?

 

 

Eğitmen: BÜLENT URAN 

Tarih: 

Saat: 10.30 - 18.30 

 UYARI:

Bülent Uran Kişisel Gelişim etkinlikleri, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca kişisel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bireyler olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

E-Mail Duyuru Listesi
Mail listemize katilin
Email:
For Email Newsletters you can trust